Prehľadné eshopy
na mieru

Skúsenosti. Tvorbe webov sa venujem 10 rokov.

V horách rád resetujem hlavu a čerpám
inšpiráciu na Vaše projekty.

Mojim cieľom je vytvoriť pre Vás profesionálny, prehľadný web, ktorý odprezentuje Vaše podnikanie na vysokej úrovni, a tak predá Váš produkt alebo službu.

Peter Bugáň

Jedinečná, originálna grafika Vášho webu

Individuálny
prístup

10 rokov skúseností
70+ projektov

Dobrý pomer
cena / kvalita

Najviac o mne prezradia projekty, na ktorých som pracoval

hsqslovakia.sk

Predajca záhradnej a lesnej techniky.

sleepcentrumbb.sk

Web pre predajcu postelí a všetkého pre Váš dobrý spánok.

eshop.readmio.com

Eshop pre aplikáciu Readmio

zivica.sk

v spolupráci s Truben Studio

OZ venujúce sa vzdelávaniu a ekoporadenstvu

grantexpert.sk

v spolupráci s Truben Studio

Web pre spoločnosť, ktorá Vás spoľahlivo prevedie svetom grantov a dotácií

a ďalšie projekty ...

Peter spolupracoval so mňou na viacerých weboch, ktoré som navrhla. Naprogramovanie môjho dizajnu vždy prebiehalo hladko, bez väčších pripomienok. Okrem toho, že dizajn naprogramuje tak, aby vyzeral skvele na všetkých zariadeniach, urobí to v dohodnutom termíne.

Peter is a team player, very collaborative with UX/web designers to build purposeful experience driven websites. He is skilled website developer across all platforms, always willing to go extra miles to deliver what works best for the story and user experience.

Spolupráca s p. Bugáňom a firmou Bugisoft bola a je o férovosti, dodržiavaní stanovených termínov a promptných reakciách na aktuálne požiadavky. Oceňujeme poradenskú činnosť, posúvanie vízií v oblasti webmarketingu a takisto jednoduché a účelné riešenia. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ing. Milan Fekiač, Koliba u sv. Krištofa

Pri prvej spolupráci som si chcel vyskúšať schopnosti programátora a už som aj pri ňom zostal. Nakoľko sa tiež pohybujem v oblasti web stránok, poznám kvalitu. Tu som ale dostal vysokú kvalitu a aj dodržané termíny, čo nie je úplne bežné. Spolupracovali sme už viackrát a určite ešte budeme.

Ján Svidran
Webnet s.r.o.

Som rád, že sme našli niekoho, kto pre nás vie urobiť to čo potrebujeme a vie pretaviť naše predstavy a vízie na web. Najlepšie je, že sa nemusíte rozprávať s desiatimi programátormi, obchodníkmi a inžiniermi ale máte všetko v jednej osobe, ktorá Vám poradí, pomôže a hlavne si viete presne určiť možnosti, spôsob a hlavne rýchlosť spolupráce. Vytvorením webu naša spolupráca neskončila a stále pokračuje. Ďakujeme za individuálny prístup.

Mgr. Juraj Krčma, sales & marketing manager

Ako sa hovorí, úspech znamená schopnosť dosahovať výsledky. V našej práci vždy hľadáme riešenia, ako sa dopracovať k želaným výsledkom. Sme radi, že aj v oblasti web developmentu sme našli partnera, ktorý vždy hľadá to správne riešenie pre nás a to bez ohľadu na zložitosť našich požiadaviek.

Martin Bruncko
autor bestselleru "Život bez jedla"

Tvorba eshopov

Mojim cieľom je pre Vás vytvoriť eshop s modernými funkciami a originálnym, jedinečným dizajnom.

Moderné funkcie sú dôležité, aby používateľ rýchlo našiel a objednal si ten správny produkt. Filtre na vyhľadávanie by mali fungovať rýchlo a jednoducho - bez znovunačítania stránky. Pri konkrétnom produkte, by si mal používateľ jednoducho zvoliť veľkost/farbu produktu. Zobraziť by sa mala informácia, či je produkt skladom atď.

Webová stránka je na internete Vaša vizitka, reklama na Vaše služby alebo produkt. Mojim cieľom je, aby Vaše podnikanie na internete vyniklo, odlíšilo sa od konkurencie, preto vytváram weby na mieru. S jedinečnou, originálnou grafikou a štruktúrou.

Dôraz na kvalitu

Dôraz kladiem na kvalitné, profesionálne prevedenie webu. Čo to pre mňa predstavuje?

Jedinečný vzhľad eshopu

Webová stránka je forma reklamy, a preto ako každá reklama by mala mať originálny dizajn, aby upútala Vašich potenciálnych zákazníkov a odlíšila sa od konkurencie. Preto webstránku vytváram s jedinečným, na mieru ušitým dizajnom, tak aby čo najlepšie, na mieru prezentovala Váš výrobok alebo službu.

Moderné funkcie eshopu

Eshop by mal mať moderné vyhľadávanie produktov - tzv. filtre, ktoré jednoducho a rýchlo fungujú - bez znovunačítania stránky. Ďalšie funkcie sú napr. pri konkrétnom produkte si jednoducho zvoliť veľkost/farbu produktu, zobraziť či je produkt skladom. Ak je jeho cena nad istú hodnotu, zobraziť, že doprava je zadarmo a ďalšie funkcie ...

Jednoduché editovanie

Eshopy vytváram v najpoužívanejšom eshopovom riešení Wordpress + Woocommerce. Vyniká jednoduchým pridávaním rôznych funkcionalít, priateľským admin rozhraním na správu eshopu.

Základná SEO optimalizácia

V cene vytvorenia stránky je aj základná optimalizácia pre vyhľadávače, ktorá zaručuje, že Vaša stránka sa zobrazí v Googli. To na akom mieste sa zobrazí však nezaručujem. SEO optimalizácia je dlhodobý, zložitejší proces a preto ho poskytujem ak máte záujem v osobitnej službe "SEO služby".

Dostupná cena

Eshopy vytváram od 4000 eur. Cena webu samozrejme závisí od rozsahu webovej stránky, od toho koľko obsahuje podstránok, funkcií, formulárov. V každom prípade, myslím si, že ako freelancer viem cenovo konkurovať mediálnym agentúram, IT spoločnostiam.

Viac o mne

Tvorbe webov sa venujem vyše 10 rokov. Na tejto profesii ma fascinuje, že spája dizajn a programovanie, moje dve veľké vášne. Prepínanie sa medzi umením a logikou ma napĺňa a práci dodáva potrebnú pestrosť.

Rád cestujem, a tak spoznávam život okolo seba a neprestávam sa čudovať, čo všetko vidím.

Kontakt

Ing. Peter Bugáň

Nemčianska cesta 120, 974 01 Banská Bystrica

+421 949 210 222
buganpeter@gmail.com