Prehľadné eshopy
na mieru

Skúsenosti. Tvorbe webov sa venujem 9 rokov.

V horách rád resetujem hlavu a čerpám
inšpiráciu na Vaše projekty.

Mojim cieľom je vytvoriť pre Vás profesionálny, prehľadný web, ktorý odprezentuje Vaše podnikanie na vysokej úrovni, a tak predá Váš produkt alebo službu.

Som freelancer, nie veľká firma, preto Vám viem vytvoriť web za dostupnejšiu cenu.

Peter Bugáň

Jedinečná, originálna grafika Vášho webu

Individuálny
prístup

9 rokov skúseností
70+ projektov

Cenovo dostupnejší web ako u IT spoločností

Najviac o mne prezradia projekty, na ktorých som pracoval

sleepcentrumbb.sk

Web pre predajcu postelí a všetkého pre Váš dobrý spánok.

hsqslovakia.sk

Predajca záhradnej a lesnej techniky.

eshop.readmio.com

Eshop pre aplikáciu Readmio

zivica.sk

v spolupráci s Truben Studio

OZ venujúce sa vzdelávaniu a ekoporadenstvu

a ďalšie projekty ...

Čo hovoria klienti o našej spolupráci?

Tvorba eshopov

Mojim cieľom je pre Vás vytvoriť eshop s modernými funkciami a originálnym, jedinečným dizajnom.

Moderné funkcie sú dôležité, aby používateľ rýchlo našiel a objednal si ten správny produkt. Filtre na vyhľadávanie by mali fungovať rýchlo a jednoducho - bez znovunačítania stránky. Pri konkrétnom produkte, by si mal používateľ jednoducho zvoliť veľkost/farbu produktu. Zobraziť by sa mala informácia, či je produkt skladom atď.

Webová stránka je na internete Vaša vizitka, reklama na Vaše služby alebo produkt. Mojim cieľom je, aby Vaše podnikanie na internete vyniklo, odlíšilo sa od konkurencie, preto vytváram weby na mieru. S jedinečnou, originálnou grafikou a štruktúrou.

Dôraz na kvalitu

Dôraz kladiem na kvalitné, profesionálne prevedenie webu. Čo to pre mňa predstavuje?

Jedinečný vzhľad eshopu

Webová stránka je forma reklamy, a preto ako každá reklama by mala mať originálny dizajn, aby upútala Vašich potenciálnych zákazníkov a odlíšila sa od konkurencie. Preto webstránku vytváram s jedinečným, na mieru ušitým dizajnom, tak aby čo najlepšie, na mieru prezentovala Váš výrobok alebo službu.

Moderné funkcie eshopu

Eshop by mal mať moderné vyhľadávanie produktov - tzv. filtre, ktoré jednoducho a rýchlo fungujú - bez znovunačítania stránky. Ďalšie funkcie sú napr. pri konkrétnom produkte si jednoducho zvoliť veľkost/farbu produktu, zobraziť či je produkt skladom. Ak je jeho cena nad istú hodnotu, zobraziť, že doprava je zadarmo a ďalšie funkcie ...

Jednoduché editovanie

Eshopy vytváram v najpoužívanejšom eshopovom riešení Wordpress + Woocommerce. Vyniká jednoduchým pridávaním rôznych funkcionalít, priateľským admin rozhraním na správu eshopu.

Základná SEO optimalizácia

V cene vytvorenia stránky je aj základná optimalizácia pre vyhľadávače, ktorá zaručuje, že Vaša stránka sa zobrazí v Googli. To na akom mieste sa zobrazí však nezaručujem. SEO optimalizácia je dlhodobý, zložitejší proces a preto ho poskytujem ak máte záujem v osobitnej službe "SEO služby".

Dostupná cena

Eshopy vytváram od 2200 eur. Cena webu samozrejme závisí od rozsahu webovej stránky, od toho koľko obsahuje podstránok, funkcií, formulárov. V každom prípade, myslím si, že ako freelancer viem cenovo konkurovať mediálnym agentúram, IT spoločnostiam.

Viac o mne

Tvorbe webov sa venujem 9 rokov. Na tejto profesii ma fascinuje, že spája dizajn a programovanie, moje dve veľké vášne. Prepínanie sa medzi umením a logikou ma napĺňa a práci dodáva potrebnú pestrosť.

Rád cestujem, a tak spoznávam život okolo seba a neprestávam sa čudovať, čo všetko vidím.

Kontakt

Ing. Peter Bugáň

Kancelária - Bratislava: Vlčkova 24, 811 04 Bratislava
Banská Bystrica: Nemčianska cesta 120, 97401 Banská Bystrica

0949 210 222
buganpeter@gmail.com