Prehľadné weby
na mieru

Skúsenosti. Tvorbe webov sa venujem 10 rokov.

V horách rád resetujem hlavu a čerpám
inšpiráciu na Vaše projekty.

Mojim cieľom je vytvoriť pre Vás profesionálny, prehľadný web, ktorý odprezentuje Vaše podnikanie na vysokej úrovni, a tak predá Váš produkt alebo službu.

Peter Bugáň

Web na mieru podľa Vašich požiadaviek

Individuálny
prístup

10 rokov skúseností
70+ projektov

Dobrý pomer
cena / kvalita

Najviac o mne prezradia projekty, na ktorých som pracoval

grantexpert.sk

v spolupráci s Truben Studio

Web pre spoločnosť, ktorá Vás spoľahlivo prevedie svetom grantov a dotácií

sportacko.sk

Internetový obchod pre predajcu športových potrieb

zivica.sk

v spolupráci s Truben Studio

OZ venujúce sa vzdelávaniu a ekoporadenstvu

hsqslovakia.sk

Predajca záhradnej a lesnej techniky.

a ďalšie projekty ...

Peter spolupracoval so mňou na viacerých weboch, ktoré som navrhla. Naprogramovanie môjho dizajnu vždy prebiehalo hladko, bez väčších pripomienok. Okrem toho, že dizajn naprogramuje tak, aby vyzeral skvele na všetkých zariadeniach, urobí to v dohodnutom termíne.

Peter is a team player, very collaborative with UX/web designers to build purposeful experience driven websites. He is skilled website developer across all platforms, always willing to go extra miles to deliver what works best for the story and user experience.

Spolupráca s p. Bugáňom a firmou Bugisoft bola a je o férovosti, dodržiavaní stanovených termínov a promptných reakciách na aktuálne požiadavky. Oceňujeme poradenskú činnosť, posúvanie vízií v oblasti webmarketingu a takisto jednoduché a účelné riešenia. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ing. Milan Fekiač, Koliba u sv. Krištofa

Pri prvej spolupráci som si chcel vyskúšať schopnosti programátora a už som aj pri ňom zostal. Nakoľko sa tiež pohybujem v oblasti web stránok, poznám kvalitu. Tu som ale dostal vysokú kvalitu a aj dodržané termíny, čo nie je úplne bežné. Spolupracovali sme už viackrát a určite ešte budeme.

Ján Svidran
Webnet s.r.o.

Som rád, že sme našli niekoho, kto pre nás vie urobiť to čo potrebujeme a vie pretaviť naše predstavy a vízie na web. Najlepšie je, že sa nemusíte rozprávať s desiatimi programátormi, obchodníkmi a inžiniermi ale máte všetko v jednej osobe, ktorá Vám poradí, pomôže a hlavne si viete presne určiť možnosti, spôsob a hlavne rýchlosť spolupráce. Vytvorením webu naša spolupráca neskončila a stále pokračuje. Ďakujeme za individuálny prístup.

Mgr. Juraj Krčma, sales & marketing manager

Ako sa hovorí, úspech znamená schopnosť dosahovať výsledky. V našej práci vždy hľadáme riešenia, ako sa dopracovať k želaným výsledkom. Sme radi, že aj v oblasti web developmentu sme našli partnera, ktorý vždy hľadá to správne riešenie pre nás a to bez ohľadu na zložitosť našich požiadaviek.

Martin Bruncko
autor bestselleru "Život bez jedla"

Webové aplikácie, portály, inform. systémy na mieru

Venujem sa tvorbe webových aplikácií, portálov, informačných systémov na mieru, podľa požiadaviek zákazníka. Vytváram kompletné webové aplikácie, od navrhnutia prvkov používateľského rozhrania cez vytvorenie dizajnu až po samotné naprogramovanie. Ponúkam alternatívu klientom, ktorí hľadajú individuálny prístup, profesionálne služby a v neposlednom rade finančne výhodnejšie riešenie oproti väčším IT spoločnostiam.

Interné firemné systémy CRM

Správa projektov, dokumentov firmy

Fakturačné systémy

Rezervačné systémy

Internetové fóra

Online testy

Mapové vyhľadávače

Aplikácie na prezeranie online magazínu

a ďalšie webové aplikácie podľa Vašich požiadaviek ...

Dostupná cena

Webové aplikácie vytváram od 3000 eur. Cena webu samozrejme závisí od rozsahu - od toho koľko obsahuje podstránok, funkcií. V každom prípade, myslím si, že ako freelancer viem cenovo konkurovať mediálnym agentúram, IT spoločnostiam.

Viac o mne

Tvorbe webov sa venujem vyše 10 rokov. Na tejto profesii ma fascinuje, že spája dizajn a programovanie, moje dve veľké vášne. Prepínanie sa medzi umením a logikou ma napĺňa a práci dodáva potrebnú pestrosť.

Rád cestujem, a tak spoznávam život okolo seba a neprestávam sa čudovať, čo všetko vidím.

Kontakt

Ing. Peter Bugáň

Nemčianska cesta 120, 974 01 Banská Bystrica

+421 949 210 222
buganpeter@gmail.com