Prehľadné weby
na mieru

Skúsenosti. Tvorbe webov sa venujem 9 rokov.

V horách rád resetujem hlavu a čerpám
inšpiráciu na Vaše projekty.

Mojim cieľom je vytvoriť pre Vás profesionálny, prehľadný web, ktorý odprezentuje Vaše podnikanie na vysokej úrovni, a tak predá Váš produkt alebo službu.

Som freelancer, nie veľká firma, preto Vám viem vytvoriť web za dostupnejšiu cenu.

Peter Bugáň

Jedinečná, originálna grafika Vášho webu

Individuálny
prístup

9 rokov skúseností
70+ projektov

Cenovo dostupnejší web ako u IT spoločností

Najviac o mne prezradia projekty, na ktorých som pracoval

sportacko.sk

Internetový obchod pre predajcu športových potrieb

zivica.sk

v spolupráci s Truben Studio

OZ venujúce sa vzdelávaniu a ekoporadenstvu

sleepcentrumbb.sk

Web pre predajcu postelí a všetkého pre Váš dobrý spánok.

estyen.com

v spolupráci s Truben Studio

Dizajnérske štúdio spolupracujúce v oblastiach dizajnu a architektúry.

finetravel.sk

Poskytovateľ luxusných zážitkov na mieru.

eshop.readmio.com

Eshop pre aplikáciu Readmio

hsqslovakia.sk

Predajca záhradnej a lesnej techniky.

a ďalšie projekty ...

Čo hovoria klienti o našej spolupráci?

Tvorba web stránok

Webová stránka je na internete Vaša vizitka, reklama na Vaše služby alebo produkt. Mojim cieľom je, aby Vaše podnikanie na internete vyniklo, odlíšilo sa od konkurencie, preto vytváram weby na mieru. S jedinečnou, originálnou grafikou a štruktúrou.

Dôraz na kvalitu

Dôraz kladiem na kvalitné, profesionálne prevedenie webu. Čo to pre mňa predstavuje?

Jedinečný vzhľad stránky

Webová stránka je forma reklamy, a preto ako každá reklama by mala mať originálny dizajn, aby upútala Vašich potenciálnych zákazníkov a odlíšila sa od konkurencie. Preto webstránku vytváram s jedinečným, na mieru ušitým dizajnom tak, aby čo najlepšie, na mieru prezentovala Váš výrobok alebo službu.

Použitie moderných zobrazovacích efektov

Keď je to vhodné, do webu zakomponovávam rôzne efekty, ako napr. postupné zobrazovanie textu, parallax, ktoré stránke dodajú dynamiku a príjemnejší zážitok.

Možnosť editovania stránky

Nie všetky stránky si môžete aj samy editovať. Musia byť vytvorené v CMS systéme, ktorý to umožňuje. Preto vytváram stránky v systéme Wordpress, ktorý patrí k najpoužívanejších a pre používateľa najprehľadnejším. Stránku si dokážete editovať (meniť/pridávať text, obrázky ...) aj samy.

Základná SEO optimalizácia

V cene vytvorenia stránky je aj základná optimalizácia pre vyhľadávače, ktorá zaručuje, že Vaša stránka sa zobrazí v Googli. To na akom mieste sa zobrazí však nezaručujem. SEO optimalizácia je dlhodobý, zložitejší proces a preto ho poskytujem, ak máte záujem v osobitnej službe "SEO služby".

Dostupná cena

Vaša web stránka sa dá riešiť v dvoch cenových reláciách, podľa toho, aké máte nároky na vizuálnu podobu Vašej web stránky. Viem Vám teda urobiť web s jednoduchou alebo s prepracovanou grafikou.

Pokiaľ máte záujem o ekonomickejšie riešenie a uspokojíte sa s jednoduchším grafickým prevedením, web Vám viem vytvoriť od 1200 eur. Stránka by bola však aj v tomto prípade profesionálna, moderná, vytvorená na mieru Vášho podnikania. Mala by však jednoduchší dizajn.

Pokiaľ chcete, aby Vaša stránka mala prepracovaný, originálny dizajn šitý na mieru Vášho podnikania, odporúčam Vám zvoliť variantu s prepracovanou grafikou. Cena webu v tomto prípade je od 2000 eur. Záleží mi na grafickom prevedení stránky. Webová stránka je forma reklamy, a preto ako každá reklama by mala mať originálny dizajn, aby upútala Vašich potenciálnych zákazníkov a odlíšila sa od konkurencie. Webstránku vytváram s jedinečným, na mieru šitým dizajnom, tak aby čo najlepšie prezentovala Váš výrobok alebo službu.

Viac o mne

Tvorbe webov sa venujem 9 rokov. Na tejto profesii ma fascinuje, že spája dizajn a programovanie, moje dve veľké vášne. Prepínanie sa medzi umením a logikou ma napĺňa a práci dodáva potrebnú pestrosť.

Rád cestujem, a tak spoznávam život okolo seba a neprestávam sa čudovať, čo všetko vidím.

Kontakt

Ing. Peter Bugáň

Kancelária - Bratislava: Vlčkova 24, 811 04 Bratislava
Banská Bystrica: Nemčianska cesta 120, 97401 Banská Bystrica

0949 210 222
buganpeter@gmail.com