Prehľadné weby
na mieru

Skúsenosti. Tvorbe webov sa venujem 10 rokov.

V horách rád resetujem hlavu a čerpám
inšpiráciu na Vaše projekty.

Mojim cieľom je vytvoriť pre Vás profesionálny, prehľadný web, ktorý odprezentuje Vaše podnikanie na vysokej úrovni, a tak predá Váš produkt alebo službu.

Peter Bugáň

Jedinečná, originálna grafika Vášho webu

Individuálny
prístup

10 rokov skúseností
70+ projektov

Dobrý pomer
cena / kvalita

Najviac o mne prezradia projekty, na ktorých som pracoval

zivica.sk

v spolupráci s Truben Studio

OZ venujúce sa vzdelávaniu a ekoporadenstvu

sportacko.sk

Internetový obchod pre predajcu športových potrieb

estyen.com

v spolupráci s Truben Studio

Dizajnérske štúdio spolupracujúce v oblastiach dizajnu a architektúry.

hsqslovakia.sk

Predajca záhradnej a lesnej techniky.

usvkristofa.sk

Rázovitá reštaurácia a penzión medzi Banskou Bystricou a Donovalmi.

sleepcentrumbb.sk

Web pre predajcu postelí a všetkého pre Váš dobrý spánok.

grantexpert.sk

v spolupráci s Truben Studio

Web pre spoločnosť, ktorá Vás spoľahlivo prevedie svetom grantov a dotácií

a ďalšie projekty ...

Peter spolupracoval so mňou na viacerých weboch, ktoré som navrhla. Naprogramovanie môjho dizajnu vždy prebiehalo hladko, bez väčších pripomienok. Okrem toho, že dizajn naprogramuje tak, aby vyzeral skvele na všetkých zariadeniach, urobí to v dohodnutom termíne.

Peter is a team player, very collaborative with UX/web designers to build purposeful experience driven websites. He is skilled website developer across all platforms, always willing to go extra miles to deliver what works best for the story and user experience.

Spolupráca s p. Bugáňom a firmou Bugisoft bola a je o férovosti, dodržiavaní stanovených termínov a promptných reakciách na aktuálne požiadavky. Oceňujeme poradenskú činnosť, posúvanie vízií v oblasti webmarketingu a takisto jednoduché a účelné riešenia. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ing. Milan Fekiač, Koliba u sv. Krištofa

Pri prvej spolupráci som si chcel vyskúšať schopnosti programátora a už som aj pri ňom zostal. Nakoľko sa tiež pohybujem v oblasti web stránok, poznám kvalitu. Tu som ale dostal vysokú kvalitu a aj dodržané termíny, čo nie je úplne bežné. Spolupracovali sme už viackrát a určite ešte budeme.

Ján Svidran
Webnet s.r.o.

Som rád, že sme našli niekoho, kto pre nás vie urobiť to čo potrebujeme a vie pretaviť naše predstavy a vízie na web. Najlepšie je, že sa nemusíte rozprávať s desiatimi programátormi, obchodníkmi a inžiniermi ale máte všetko v jednej osobe, ktorá Vám poradí, pomôže a hlavne si viete presne určiť možnosti, spôsob a hlavne rýchlosť spolupráce. Vytvorením webu naša spolupráca neskončila a stále pokračuje. Ďakujeme za individuálny prístup.

Mgr. Juraj Krčma, sales & marketing manager

Ako sa hovorí, úspech znamená schopnosť dosahovať výsledky. V našej práci vždy hľadáme riešenia, ako sa dopracovať k želaným výsledkom. Sme radi, že aj v oblasti web developmentu sme našli partnera, ktorý vždy hľadá to správne riešenie pre nás a to bez ohľadu na zložitosť našich požiadaviek.

Martin Bruncko
autor bestselleru "Život bez jedla"

Tvorba web stránok

Webová stránka je na internete Vaša vizitka, reklama na Vaše služby alebo produkt. Mojim cieľom je, aby Vaše podnikanie na internete vyniklo, odlíšilo sa od konkurencie, preto vytváram weby na mieru. S jedinečnou, originálnou grafikou a štruktúrou.

Dôraz na kvalitu

Dôraz kladiem na kvalitné, profesionálne prevedenie webu. Čo to pre mňa predstavuje?

Jedinečný vzhľad stránky

Webová stránka je forma reklamy, a preto ako každá reklama by mala mať originálny dizajn, aby upútala Vašich potenciálnych zákazníkov a odlíšila sa od konkurencie. Preto webstránku vytváram s jedinečným, na mieru ušitým dizajnom tak, aby čo najlepšie, na mieru prezentovala Váš výrobok alebo službu.

Použitie moderných zobrazovacích efektov

Keď je to vhodné, do webu zakomponovávam rôzne efekty, ako napr. postupné zobrazovanie textu, parallax, ktoré stránke dodajú dynamiku a príjemnejší zážitok.

Možnosť editovania stránky

Nie všetky stránky si môžete aj samy editovať. Musia byť vytvorené v CMS systéme, ktorý to umožňuje. Preto vytváram stránky v systéme Wordpress, ktorý patrí k najpoužívanejších a pre používateľa najprehľadnejším. Stránku si dokážete editovať (meniť/pridávať text, obrázky ...) aj samy.

Základná SEO optimalizácia

V cene vytvorenia stránky je aj základná optimalizácia pre vyhľadávače, ktorá zaručuje, že Vaša stránka sa zobrazí v Googli. To na akom mieste sa zobrazí však nezaručujem. SEO optimalizácia je dlhodobý, zložitejší proces a preto ho poskytujem, ak máte záujem v osobitnej službe "SEO služby".

Cena

Vaša web stránka sa dá riešiť v dvoch cenových reláciách, podľa toho, aké máte nároky na vizuálnu podobu Vašej web stránky. Viem Vám teda urobiť web s jednoduchou alebo s prepracovanou grafikou.

Pokiaľ máte záujem o ekonomickejšie riešenie a uspokojíte sa s jednoduchším grafickým prevedením, web Vám viem vytvoriť od 2000 eur. Stránka by bola však aj v tomto prípade profesionálna, moderná, vytvorená na mieru Vášho podnikania. Mala by však jednoduchší dizajn.

Pokiaľ chcete, aby Vaša stránka mala prepracovaný, originálny dizajn šitý na mieru Vášho podnikania, odporúčam Vám zvoliť variantu s prepracovanou grafikou. Cena webu v tomto prípade je od 4000 eur. Záleží mi na grafickom prevedení stránky. Webová stránka je forma reklamy, a preto ako každá reklama by mala mať originálny dizajn, aby upútala Vašich potenciálnych zákazníkov a odlíšila sa od konkurencie. Webstránku vytváram s jedinečným, na mieru šitým dizajnom, tak aby čo najlepšie prezentovala Váš výrobok alebo službu.

Viac o mne

Tvorbe webov sa venujem vyše 10 rokov. Na tejto profesii ma fascinuje, že spája dizajn a programovanie, moje dve veľké vášne. Prepínanie sa medzi umením a logikou ma napĺňa a práci dodáva potrebnú pestrosť.

Rád cestujem, a tak spoznávam život okolo seba a neprestávam sa čudovať, čo všetko vidím.

Kontakt

Ing. Peter Bugáň

Nemčianska cesta 120, 974 01 Banská Bystrica

+421 949 210 222
buganpeter@gmail.com